Geoblog.pl    minirtw    Podróże    mini RTW    So far so good
Zwiń mapę
2009
08
lip

So far so good

 
Meksyk
Meksyk, Guadalajara
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 54985 km
 
Od lipca blog będzie pisany przez dwie karierowiczki z delła, więc osoby wrażliwe, małoletnie i ze słabym serduszkiem prosimy o wstrzymanie się z czytaniem ;] No to sru :)
Miały nam przywieźć polskie kabanosy i wyborowy napój, a skończyło się na rafaello i lekach na świńską grypę, pominiemy zatem moment spotkania w uroczym Los Angeles i wylewny opis naszego rozczarowania (no worries) i przejdziemy od razu do rozwoju wydarzeń w Meksyku, czyli SO FAR SO GOOD :) To pisałam ja, Aneska.
Jak widać, w Los Angeles się rozmnożyliśmy i Agnieszka od razu dorwała się do klawiatury, ale teraz wracam ja, Martyna. I będą nudy :)
Meksyk rozpoczęliśmy od czteromilionowej Guadalajary, gdzie w hostelu przywitał nas martwy karaluch. Ale później było już tylko lepiej. Wyruszyliśmy w poszukiwaniu mariachi, czyli przystojnych, sześćdziesięcioletnich muzykantów w sombrero z gitarrą w dłoni. W trakcie drogi udało nam się zrobić pranie w podejrzanej dzielnicy, zjeść „lonche” i poznać Antonio.
Hitem dnia był jednak Wolfgang Rey Rico Rico (Wolfgang Król Bogaty Bogaty), jak twórczo nazwał go jego padre, którego nie widział od 13 lat. Wolfgang spadł nam prosto z nieba, a zasadniczo stoczył się ze schodów, gdyż mieszkał na pierwszym piętrze. W wielkim skrócie Wolfgang jest:
1. reżyserem,
2. fotografem,
3. linoskoczkiem,
4. szczudlarzem,
5. ulicznym kuglarzem,
6. instruktorem salsy,
ale aktualnie zajmuje się dostarczaniem pizzy :) Nie mówi przy tym po angielsku i wszystko to przekazał nam za pomocą mimiki i swoim komunikatywnym biodrem. Pomimo zmiany czasu pierwsza noc była bardzo długa, a umilał nam ją Wolfgang dostarczając informacji o Meksyku, których nie znaleźlibyśmy w żadnym przewodniku- jak podróżować, żeby było „berry sheep”.
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
Zdjęcia (7)
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
Komentarze (1)
DODAJ KOMENTARZ
asiaileszek
asiaileszek - 2009-07-12 23:34
LAO wita nowych załogantów na pokładzie USS Minirtw!!!
W sprawie kabanosów zostaje wdrożone śledztwo. Wyborowy napój odpuszczamy biorąc pod uwagę, że odwiedzicie Tequilę.
Wyprawa do Meksyku to świetny pomysł i pewnie nie będziecie się nudzić. Już pierwsze zapisy zwiastują gorące momenty a jeśli jeszcze Aneska dopadnie do klawiatury, to się będzie działo:-)
Czym podróżujecie tym razem, bo chyba nie tymi krążownikami ze zdjęć? ( choć są urocze)
Zresztą, nie ważne czym, ważne aby do przodu:-)
Szerokiej!
 
 
minirtw
Daniel Drążkiewicz i Martyna Kołodziejska
zwiedził 8% świata (16 państw)
Zasoby: 107 wpisów107 267 komentarzy267 1375 zdjęć1375 1 plik multimedialny1
 
Moje podróże
31.01.2009 - 09.08.2009